Milí farníci a všichni dobré vůle. Možná nás čekají Vánoce za téměř zavřenými dveřmi, jako tomu bylo o Velikonocích na jaře. Opět bych vás všechny ale chtěl povzbudit: nebojte se! Nedívejte se na televizi a statistiky, ale druhým lidem do očí!! Dívejte se do očí Pánu Ježíši, Panně Marii a spatříte něco, co vám přinese pokoj, co proměňuje srdce k dobrému! A jak jsem uvedl už na jaře: Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří  

Olomučany - příjezd ke kostelu

Farnost

Tato zpráva byla skryta 25. 11. 2020 a již není aktuální

V Olomučanech se letos buduje nová kanalizace od poloviny září do (asi) prosince se bude pracovat v okolí místního kostela. To omezí příjezd i parkování v okolí! Upozorňujeme proto farníky a účastníky bohoslužeb na tuto komplikaci. Do kostela se bude muset chodit opět jako postaru, tedy pěšky.......

Přidáno: 8.9.2020