Dlouhodobé informace

Upozornění Městské policie Blansko...

... na neukázněné parkování kolem kostela (hlavně v neděli a během bohoslužeb). Všechny ulice i uličky města by totiž měly být nestále průjezdné pro záchranné složky. Sanitky si většinou s průjezdem mezi parkujícími auty nějak poradí, ale tatrovka hasičů už ne. Proto prosíme, abyste při hledání parkovacího místa kolem kostela vždy měli na paměti tuto nutnost = ponechat vedle parkujícího vozu 3,5m průjezdný pruh. Týká se to samozřejmě nejen návštěvníků kostela, ale taky sportovců a pod. Díky za pochopení!!

Přidáno: 29. února 2020

Charitní linka důvěry opět nonstop

Linka důvěry Charity Blansko, která za rok 2015 přijala přes tisíc pět set hovorů funguje od 1.10.2016 opět v nepřetržitém režimu. Na linku důvěry volají lidé z celé České republiky. Poskytuje prostor pro sdílení a někdy stačí svoje obavy a smutky vyslovit nahlas a pojmenovat. Doprovázení je jedním z nejdůležitějších úkolů pracovníků na lince důvěry. Nejsou to poradci, soudci, ale doprovázející na cestě a v situacích, které se často nedají řešit tady a teď. Podzimní adventní čas šetří denním světlem a více prostoru dostává tma, ze které se mohou vynořovat naše obavy. Nezasahuje to pouze naši tělesnou stránku, ale i psychickou a duchovní. Proto může být doprovázení možností, jak projít tento čas ne sám, ale s někým. Díky Bohu, že můžeme doprovázet volající kdykoli na čísle 516 410 668 nebo 737 234 078. Miroslav Doležel, vedoucí Linky důvěry Blansko

Přidáno: 25. listopadu 2016

Právní prohlášení

Římskokatolická farnost Blansko prohlašuje, že v elektronické, telefonické a internetové komunikaci vylučuje jakýkoli přímý i nepřímý návrh smlouvy. Smluvní vztahy navazuje zásadně písemnou formou, odsouhlasenou zřizovatelem. Pro případ, že jakákoli elektronická, telefonická a internetová komunikace vykazuje znaky smlouvy, Římskokatolická farnost Blansko vylučuje možnost přijetí návrhu smlouvy s jakýmikoli změnami, dodatky či odchylkami. Navržení změn, dodatků či odchylek považuje pouze za nevyžádané sdělení. Do okamžiku uzavření smlouvy řádnou písemnou formou není jakoukoli nabídkou vázána. Výsledky jednání předcházející uzavření smlouvy považuje Římskokatolická farnost Blansko za nezávazné. Římskokatolická farnost Blansko nenese žádnou odpovědnost za případné ukončení nebo přerušení jednání o smlouvě, a to bez ohledu na jeho důvod.
Podmínka platnosti plné moci: I.C.A.I. In caso abusionis invalidum.

Přidáno: 1. ledna 2010