Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Odběr novinek e-mailem

Můžete se přihlásit k odběru novinek z těchto stránek mailem. Na vaši adresu bude potom pravidelně přicházet informace, kdy přibude nová informace. Pravidelně chodí do 10 zpráv měsíčně.
Souhlasím s tím, aby byla tato emailová adresa uložena a byly na ni posílány novinky z těchto stránek. Odběr novinek můžete kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v emailové zprávě, která vám bude chodit, nebo kontaktováním administrátorů. Případným odhlášením bude vaše adresa ze systému smazána. Tyto adresy nebudou použity k jinému účelu než Římskokatolické farnosti Blansko.