Milí farníci a všichni dobré vůle. Možná nás čekají Vánoce za téměř zavřenými dveřmi, jako tomu bylo o Velikonocích na jaře. Opět bych vás všechny ale chtěl povzbudit: nebojte se! Nedívejte se na televizi a statistiky, ale druhým lidem do očí!! Dívejte se do očí Pánu Ježíši, Panně Marii a spatříte něco, co vám přinese pokoj, co proměňuje srdce k dobrému! A jak jsem uvedl už na jaře: Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří

Odběr novinek e-mailem

Můžete se přihlásit k odběru novinek z těchto stránek mailem. Na vaši adresu bude potom pravidelně přicházet informace, kdy přibude nová informace. Pravidelně chodí do 10 zpráv měsíčně.
Souhlasím s tím, aby byla tato emailová adresa uložena a byly na ni posílány novinky z těchto stránek. Odběr novinek můžete kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v emailové zprávě, která vám bude chodit, nebo kontaktováním administrátorů. Případným odhlášením bude vaše adresa ze systému smazána. Tyto adresy nebudou použity k jinému účelu než Římskokatolické farnosti Blansko.