Vánoční dílna pro dospělé

Tato zpráva byla skryta 24. 11. 2018 a již není aktuální
Srdečně zveme všechny dospělé na vánoční dílnu. Po zkušenostech z vánoční dílny pro děti, kdy i dospělí rádi vyrábí, přicházíme se speciální nabídkou: VÁNOČNÍ DÍLNA PRO DOSPĚLÉ. Katolický dům bude 24. 11. od 8:00 do 12:00 otevřen právě pro vás k tvoření a vyrábění dárků od srdce pro vaše nejbližší. Už teď víme, že se můžete těšit na opravdu originální dárky.
Na rozdíl od dílny pro děti, kdy vstupné=věku dítěte, dospělí zaplatí za jednotlivé výrobky symbolické ceny, nejvíce 50,-Kč za jeden výrobek. Snažíme se myslet na všechno, a proto bude v čase dílny otevřena „farní školka“, kde se postaráme o vaše malé děti včetně kočárkových. Pro starší děti je připravena akce „24hodin na faře“. Nebude chybět káva a příjemná atmosféra.
Přidáno: 23.11.2018