Pašijové hry

Farnost Přidáno: 15. března 2024

Tato zpráva byla skryta 4. dubna 2024 a již není aktuální
Divadelní zpracování pašijového příběhu je možné zhlédnout na různých místech v naší diecézi.

Pašijové hry ve Žďáře nad Sázavou (úterý 26. března, 20:00) - společný autobus pojede v 17:45 ze zastávky u Billy.

Pašijové hry v Letovicích - představení proběhne v neděli 24.3.2024 v 16:00 a druhé ve středu 27.3.2024 v 19:30. Vstupenky si můžete vyzvednout v TIC Letovice, nebo po nedělních mších v Letovicích ve farním kostele.

Vstupenky si můžete zamluvit telefonicky na TIC Letovice v pracovní době, na čísle739 396 538 (paní Klusáková). K vyzvednutí budou připravené před začátkem každého představení při vstupu. Otevírací doba | Městské kulturní středisko Letovice (mks-letovice.cz)

V dubnu se můžete těšit na Muzikál v kostele - čtyři výjimečná koncertní provedení slavné rockové opery Jesus Christ Superstar! Díla, které v sobě snoubí silný příběh posledních dní Ježíše Krista a krásnou hudbu z pera již legendárního skladatele Andrew Lloyd Webbera. Tato vystoupení budou navíc ozvláštněna zasazením do výjimečných kulis čtyř brněnských kostelů!