Modlitba křížové cesty

Farnost Přidáno: 14. února 2024

Tato zpráva byla skryta 27. března 2024 a již není aktuální
Modlitba křížové cesty není jen připomínka posledních hodin života a smrti Ježíše Krista. K čemu nás může inspirovat? Ke společné modlitbě zveme ve středu a pátek v 17 hod ve farním kostele (začínáme v prvním postním týdnu, tj. ve středu 21. února 2024)

Popeleční středou jsme vstoupili do 40denního období před Velikonoci. Je to čas, který vybízí k obrácení. Ne pouhému polepšení se, ale nalezení cesty zpět k Ježíši Kristu, obrácení či-li otočení se k Němu a na Něj. Modlitba je jedním ze tří pilířů, který nám v obrácení může pomoci. A modlitba křížové cesty pak může vést k vědomému propojení toho těžkého v našem životě s Kristem.

 Tipy na modlitbu křížové cesty najdete na pastorace.cz