Neděle 29.11. (a týden po) přehledně

Farnost

Tato zpráva byla skryta 6. 12. 2020 a již není aktuální
Svaté přijímání bude udělováno v neděli opět dopoledne, od 9:30 do 12:00 hod. v kostele. Přistupujte prosím jednotlivě. Duchovně se připravte prosím sami, text najdete ZDE.Svátost smíření, kalendáře, úmysly na mše svaté 2021 a balíčky:
 
Svátost smíření se bude udělovat během téže doby v kostele ve zpovědnici! a "čekárna" bude v předsíni kostela.
V kostele si prosím vyzvedněte vánoční balíčky pro seniory a nemocné, kteří teď nechodí do kostela. Tentýž den jim je prosím zaneste.
V podloubí na dvoře si mohou u jáhna Oldřicha zapsat úmysly na mše svaté v roce 2021 už všichni.
Vánoční dílna (Dárky od srdce, potěší nejvíce) potrvá 3 adventní týdny: vždy v neděli bude zveřejněno video s návodem na výrobu dárku. V úterý na to si mohou rodiny vyzvednout na Staré faře tašku s potřebným materiálem (16:00-17:30) a dárek doma vyrobit. Budem vděční za fotku z obdarování...
Andělská sobota: na sobotu 5.12. plánujeme spolu s dalšími nadšenci pro všechny, pro celé město, pro velké i malé, jednu dost velkou, jednoduchou, andělskou, dobrotivou, překvapivou aktivitu..... potřebovat budete jen Andělskou hvězdičku a pár malých dárků celý den u sebe pro náhodná setkání.
Setkání se svatým Mikulášem se asi uskuteční online v sobotu 5.12. Již dnes si ale mohou rodiny s dětmi vyzvedávat v kostele dárkové balíčky pro děti...
 
V kostele bude k dispozici tištěný Průvodce adventem 2020.
V kostele budou k dispozici stolní katolické kalendáře 2021.
Rodiny s předškoláky (Sedmikrásci), které to nestihly minule, si vyzvednou místo pandy: Časopis DUHA s adventním kalendářem.
Rodiny s dětmi, které to nestihly minule, si vyzvednou na památku časopis Tarsicius s fotoseriálem vytvořeným v naší farnosti. A navíc i vyřezávaný adventní věneček.
 
Na neděli se můžete připravit také Biblickou hodinou Otce Jiřího. Zveřejněna bude vždy v pátek na našich stránkách.
 
Pokud víte o nemocných nebo starých ve svém okolí nebo rodině, dejte prosím vědět a zajistíme přinesení svatého přijímání domů.
A naprosto samozřejmě dodržujeme roušky, desinfekci i rozestupy, to nám nikdo nemusí nařizovat, to přece víme...
Přidáno: 8.11.2020