Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Farní rada pro léta 2017-2022

Farnost Dlouhodobá novinka

Farní rada má nyní toto složení:
O. Jiří Kaňa * Jáhen Oldřich Němec * Marie Váradiová * Hana Kolmačková * Vendula Zachovalová * Jan Forbelský * Josef Kupčík * František Hasoň * Jan Pořízek * Petr Sedlák * Martin Dyčka * Vojtěch Mrázek. Každý z členů má na starosti kontakt a komunikaci s určitou oblastí ve farnosti.

Náměty pro život farnosti proto nemusíte směřovat nutně na Otce Jiřího, ale také prostřednictvím členů farní rady k společnému projednání. Dosavadním členům: Jaroslava Pořízková, Milan Šoba, Josef Půlkrábek, Ondřej Dyčka a Petr Haresta děkujeme za službu!
Přidáno: 9.6.2017