Milí farníci a všichni dobré vůle.Letos na podzim už to není stejně jako na jaře. A přesto bych chtěl Vás všechny povzbudit: nebojte se! Nedivejte se na televizi, statistiky a prognózy, ale druhým lidem do očí, na Pána Ježíše, na Matku Boží pod křížem a uvidíte,jak se bude všechno měnit k dobrému! A jak jsem uvedl už na jaře: Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří Více

Farní rada pro léta 2017-2022

Farnost Dlouhodobá novinka

Farní rada má nyní toto složení:
O. Jiří Kaňa * Jáhen Oldřich Němec * Marie Váradiová * Hana Kolmačková * Vendula Zachovalová * Jan Forbelský * Josef Kupčík * František Hasoň * Jan Pořízek * Petr Sedlák * Martin Dyčka * Vojtěch Mrázek. Každý z členů má na starosti kontakt a komunikaci s určitou oblastí ve farnosti.

Náměty pro život farnosti proto nemusíte směřovat nutně na Otce Jiřího, ale také prostřednictvím členů farní rady k společnému projednání. Dosavadním členům: Jaroslava Pořízková, Milan Šoba, Josef Půlkrábek, Ondřej Dyčka a Petr Haresta děkujeme za službu!
Přidáno: 9.6.2017