Děkanátní setkání mládeže

Farnost Přidáno: 18. listopadu 2023

Tato zpráva byla skryta 8. prosince 2023 a již není aktuální
Olomouc se stalo místem společné radosti. Mladí z blanenského děkanátu prožili více než dvacet čtyři hodin nezapomenutelných zážitků.

Ve čtvrtek odpoledne vyrazilo třicet šest mladých lidí z našeho děkanátu za dobrodružstvím do Olomouce. Společně hráli hry, sledovali film, modlili se, navštívili řehole (bratry kapucíny, sestry františkánky Immaculaty), jedli, radovali se a objevovali různá zákoutí Olomouce. Společně také překonali nejednu výzvu, třeba oslovit náhodné kolemjdoucí a požádat je o několik povzbudivých slov pro druhé. Výjezdní děkanátko se stalo přípravou na Týden modliteb za mládež (19.-25.11.2023), protože zúčastnění zažili na vlastní kůži "radování se v naději".