Milí farníci a všichni dobré vůle. Nezapomínejme, že služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří

PŘIHLÁŠKA a rozvrhy náboženství a dalších aktivit farnosti

Farnost Dlouhodobá novinka

Tato zpráva byla skryta 30. 6. 2019 a již není aktuální
Naše farnost i v tomto roce dobrovolnicky zajišťuje mnoho výchovných a zájmových aktivit pro děti a mládež - jejich přehled zde. Rodiče prosíme, aby děti přihlašovali buď písemně a nebo formulářem na internetu. Přihlásit stačí děti, které ještě kroužek nenavštěvovaly, ostatní budou převedeny do dalšího roku automaticky.

Pozornost věnujte prosím hlavně pátku: schůzky ministrantů, náboženství pro II. stupeň, dětský sbor a Sedmikrásek, společně pak dětská mše svatá a každé dva týdny bude společenství pro mládež od 12 a od 15 let.
Přidáno: 30.8.2018