Milí farníci a všichni dobré vůle. Nezapomínejme, že služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří

Potápění a další aktivity na bazéně

Na třetí adventní neděli se mládež a děti sešly na bazéně a vyzkoušely si rejdění pod vodou s potápěčským vybavením.

Kolpingova rodina 16. prosince 2019

Fotogalerie Potápění a další aktivity na bazéně (12 snímků)

Změnit zaběhané návyky se rozhodla mládež a děti na akci pořádané Kolpingovou rodinou. Vyzkoušet si pohyb pod vodou s potápěčským vybavením znamená překonat obavy z neznámého, důvěřovat dospělým kamarádům a soustředit se při poučení o bezpečnosti před ponorem i při vlastním ponoru. Ale ten zážitek stál za to. Rejdit pod vodní hladinou nebo dokonce na dně bazénu v hloubce 3,5 metru - to je "hustý". A potom rychle na barevnou pásku napjatou nad vodní hladinou a chodit téměř po vodě nebo společně s menšími dětmi jezdit na lodičkách... Děkujeme potápěčům z klubu Alkyon :-)

Vladimír Matěna