Setkání prvokomunikantů

V Brně se uskutečnilo setkání prvokomunikantů s Otcem biskupem Vojtěchem.

Farnost 27. září 2019

Fotogalerie Setkání prvokomunikantů (19 snímků)

Ve čtvrtek 26. září vyrazili zástupci dětí, které byly minulý školní rok u prvního svatého přijímání, na setkání s kamarády do Brna. V katedrále sv. Petra a Pavla jsme zahájili mší, naši ministranti měli možnost si zde vyzkoušet ministrantskou službu, obstáli skvěle a dle jejich slov "je to stejné". Po mši svaté jsme společně navštívili několik z nabízených stanovišť. Například si děti zkusily upéct hostie se sv. Václavem a sv. Ludmilou, ve věži potkaly sv. Barboru a další.

Celou šestičlennou výpravu doprovodil O. Jiří. Dětem se setkání moc líbilo a příští rok by jely rády zase, ale už to musí nechat svým nástupcům - prvokomunikantům 2019/2020.