Návštěva výrobny hostií

Prvokomunikanti navštívili výrobnu hostií v Bílé Vodě.

Farnost 29. dubna 2019

Fotogalerie Výlet do Bílé Vody (8 snímků)

V sobotu 27. dubna vyrazil autobus plný dětí, které se připravují na 1. sv. přijímání, směrem do Rychlebských hor. Účastníci však nevyrazili poznávat přírodní krásy tohoto kraje, ale jeli se podívat do vesničky Bílá Voda, kde Charita vyrábí hostie. Toto místo je však pro nás důležité i proto, že zde byly internovány řádové sestry komunistickým režimem. Tuto smutnou kapitolu našich dějin připomíná i hřbitov, kde jsou sestry pochovány. Po cestě zpátky výprava zastavila na známém poutním místě Králíky.

Tradiční výlet nezklamal ani letos a užili si ho všichni zúčastnění – děti i jejich doprovod.

Všechny fotky jsou k dispozici ke stažení na Zoneramě.