Týden modliteb za mládež

Mládež se týden scházela ke společným modlitbám, na závěr pak jela na setkání s otcem biskupem.

Farnost 17. dubna 2019

Fotogalerie Týden modliteb za mládež, Diecézení setkání mládeže (9 snímků)

V reklamních letácích nás inzerenti lákají na lecco. Často k tomu využívají týdenních nabídek. Proto nás už ani nepřekvapí tituly s názvem Italský týden, Mexický týden, XXL týden, … My však měli Týden modliteb za mládež. Na tuto akci se sice nestály fronty jako někde v supermarketu, ale na druhou stranu se zde nenabízely žádné zbytečnosti.

A jak to probíhalo? Každý den počínaje nedělí, se sešli členové z řad mládeže, aby se společně modlili za ostatní mladé lidi na celém světě. Celý tento týden jsme společně završili účastí na Diecézním setkání mládeže s otcem biskupem, které jsme si moc užili.

Velký dík všem, co se zapojili a šli do toho s námi.