Od pondělí 11. března do čtvrtka 11. dubna je plánované malování kostela. Více informací

Misijní neděle

Děti se zapojily do misijního díla.
21. října 2018
Fotogalerie Misijní neděle (11 snímků)

Děti blanenského misijního klubka začaly s přípravou misijní neděle již v sobotu. Celé sobotní odpoledne děti pekly štrůdly a další buchty, vyráběly výrobky na misijní prodej. Čas si krátily povídáním o dětech, které žijí v chudobě, nemají možnost chodit do školy, nemají kamarády, jsou opuštění. Sobotní setkání zakončily večerní modlitbou v kostele.

Misijní neděle pro mnohé začala od rána přípravou farní kavárny a prodejních stánků. Během mše svaté pak přinášely v obětním průvodu předměty symbolizující oblasti, kde mnozí strádají a misie/misionáři pomáhají. Výtěžek z prodeje výrobků dětí a kavárny byl předán Papežskému misijnímu dílu.

Za štědrost farníků patří velké díky!