Divadelní představení: Sněhurka

Děti z divadelního kroužku Kolpingovy rodiny si připravily divadlo o Sněhurce.

Kolpingova rodina 17. prosince 2017

Fotogalerie Divadelní představení Sněhurka (31 snímků)

Členové divadelního kroužku Kolpingovy rodiny připravili pro své kamarády z farnosti divadelní představení. V adaptaci pohádky Sněhurka ukázali, že dobro vyhrává nad zlem. Divadelníci se úspěšně zhostili všech rolí, král s královnou se dobře starali o svou dceru, Sněhurka byla milá, zrcadlo výborně zjišťovalo, kdo je v království nejkrásnější a také role rodiny s dětmi i zvířátek byly krásně ztvárněné. A samozřejmě nemohli chybět i "trpaslíci", kteří, přestože trochu vyrostli, se o Sněhurku dobře starali.

Všem divákům, kteří se sešli na Katolickém domě, se představení líbilo a už se všichni těší na další pohádku, kterou děti nacvičí.