Ohlášky 13. týdne - 5. neděle postní

Čtvrtek - 2. 4. 2020 Sv. František z Pauly
6:30 Za † manžela, rodiče, celou rodinu a duše v očistci
18:45 Týden modliteb za mládež - ON LINE
19:00 BOHOSLUŽBA SMÍŘENÍ - [a:/modlitby/smireni.pg]zpytování svědomí[/a], vzbuzení dokonalé lítosti a svátostné požehnání - ON LINE
Pátek - 3. 4. 2020 Květný pátek
17:45 Za † manžela a dvoje rodiče a za Boží požehnání pro celou rodinu - ON LINE
Sobota - 4. 4. 2020 Sv. Agatopod
17:55 Na poděkování za 85 let života (A.Matušková)
19:00 Večer chval - modlitební příprava na Svatý týden - only ON LINE
Neděle - 5. 4. 2020 Květná neděle - 6. neděle postní
7:00 Za živou a † rodinu Kuběnovu, Sedlákovu a Klementovu
8:45 Za naše farní společenství - ON LINE
--:-- Nature Cross Way - více v sekci Novinky na www
14:30 Ministranti vedou v rodinách křížovou cestu
Další informace - počítáno od neděle 29. 3. 2020

»   Příští víkend budeme přenášet jen jednu mši svatou, a to v 8:45 na Květnou neděli. Zazní při ní Matoušovy pašije. Při mši svaté posvětíme kočičky a necháme je pak k následnému rozebrání v předsíni kostela.

»   Mše svaté přenášené na farní internet jsou v ohláškách označeny - ON LINE.

»   Dnes měly zaznít ohlášky kněžského (jáhen Martin Mokrý) a jáhenského (bohoslovec Jiří Dyčka) svěcení. To se však velmi pravděpodobně přesune. Stejně i primice...

»   Ve čtvrtek večer bude Bohoslužba smíření. Pro nemožnost osobní svátosti smíření se takto připravíme na Svatý týden. Proběhne pří ní zpytování svědomí, vzbudíme lítost a přijmeme svátostné požehnání.

»   Obrázkové Blansko. Obracíme se školáky i malé děti o malování veselých jarních obrázků. Rodiče je vloží do schránky u městské knihovny a dobrovolníci z týmu "Pomáháme Blansku" je vylepí po městě, aby povzbudily hlavně dospělé.

»   Dětem, které pošlou do neděle mailem Otci Jiřímu dopis, jak se jim dařilo plnit postní úkol, dá k Pánu Ježíši jejich postavičku.

»   Dnes začíná Týden modlitby za mládež. Na farních stránkách bude pro každý večer v 19:00 připravené video s modlitbou.

»   Na našich farních stránkách také najdou děti další nové nápady pro prožití dnešního dne (5.neděle postní) i příštího týdne. Velké díky týmu maminek - katechetek, které pro ně tyto materiály každý týden připravují!