Ohlášky 23. týdne - Slavnost Seslání Ducha svatého

17:45 Za † Jiřího Košábka a celou rodinu
Sobota - 15. 6. 2019 Sv. Vít
13:00 Nemocnice - bohoslužba
17:55 Na poděkování za 85 let života (O.Exner) a za Boží požehnání pro celou rodinu a za uzdravení po operaci
Neděle - 16. 6. 2019 Slavnost Nejsvětější Trojice
7:00 Za živou a † rodinu Olejárovu a Křenkovu a na poděkování za 25 let života
10:00 Za naše farní společenství - slouží pražský arcibiskup a duchovní správce Kolpingova díla ČR, Otec arcibiskup Dominik Duka
--:-- Olomučany - bohoslužba není!
--:-- Spešov - bohoslužba není!
Další informace - počítáno od neděle 9. 6. 2019

»   Děkujeme za dary do dnešní diecézní sbírky na službu Charity a také do sbírky šatstva a domácí potřeb, která proběhla v týdnu!

»   Dnes zve na farní kavárnu Misijní klubko dětí, které včera společně peklo buchtičky na Lotosu, potom běželo na You dream a vydalo se na pouť do Křtin.

»   Fotografie z 1. svatého přijímání jsou už vystaveny v kostele. Můžete si je (i s videem) objednávat pouze do příští neděle!

»   Festival Kefasfest je křesťanský festival pro mládež s bohatým programem plným hudby, sportovních aktivit a kreativních workshopů. Koná se v prostorách bývalého kláštera Rosa coeli v Dolních Kounicích o víkendu 21. ? 23. 6.

»   Rastislav vystoupí ve čtvrtek na zámeckém nádvoří (v 19:00) v rámci vernisáže výstavy o E.Roučkovi s Mší C-dur L.v. Beethovena. V případě nepříznivého počasí se koncert přesunuje do našeho kostela (zač. v 19:30).

»   _____________________________________________________

»   Příští neděle: návštěva kardinála Dominika Duky zahájí oslavu výročí postavení kostela (880 let) a založení naší farnosti (970 let):

»   Program:

»   v 10:00 mše svatá, od 12:30 do 14:00 farní kavárna/garden party na farním nádvoří a den otevřených dveří na Lotosu, ve 14:00 přednáška archeologů (v kostele) a divadlo Víti Marčíka (na Katol. domě)

»   upozorňujeme na možnost parkování pro účastníky hlavní mše svaté také v areálu SÚS ("silničářů")

»   během slavné mše svaté bude ozvučeno nádvoří a budou tam lavičky

»   po mši svaté bude na kostelních schodech společné focení Otce kardinála s dětmi a mládeží - fotku potom dostanou na památku

»   všem přítomným budou od 12:30 do 14:00 vydávány při východu z farního nádvoří ručně vyrobené růženečky a upomínkové obrázky

»   upomínkové hrnečky a propisky: budou od 12:30 do 14:00 k zakoupení na farním nádvoří

»   po skončení programu budeme vděčni za pomoc s úklidem

»   Příprava:

»   v pondělí je po večerní mši svaté na Senior pointu porada farní rady a dalších organizátorů návštěvy pana kardinála