Nová pískoviště ve farním areálu

Farnost Přidáno: 10. července 2024

Tři je víc než jedno.

Nová pískoviště nabízí tři prostory pro hru dětí s pískem. Jedno z pískoviště se nachází ve vrchní části farní zahrady v blízkosti houpaček. Další dvě jsou umístěna ve spodní části farní zahrady v těsné blízkosti Komunitního domu Lotos, kde je bezbariérové sociální zařízení (WC, umyvadlo). Pískoviště nabízí dostatek prostoru pro volnou hru dětí. Zároveň se podařilo tyto prostory překrýt plachtou, a tak zabránit volnému přístupu na písek toulavým kočkám, které navštěvují farní zahradu.

PRAVIDLA užívání pískoviště:

1.     Při příchodu je třeba oddělat krycí plachtu.

2.     Hračky jsou k zapůjčení v přístřešku nahoře na zahradě.

3.     Písek se snažíme udržet v prostoru pískoviště.

4.     Po ukončení hry je nutné hračky uklidit zpět do přístřešku.

5.     Po ukončení hry je povinností pískoviště překrýt (umístit na pískoviště krycí plachtu).

Poděkování patří celému týmu lidí, kteří za vznikem pískovišť stojí a jejich vybudování věnovali svůj volný čas (František Blata, Jaroslav Čupr, Helena Hebelková, Daniel Martinek, Jiří Palcr, Jan Pořízek, Jitka Svobodová, Veronika Synková, manželé Zachovalovi a firma HJ Tesaři z Olešné a město Blansku).