LDSM 11. - 15. 8. 2021

Farnost

Zdravíme všechny z diecézního centra mládeže!

Přidáno: 21. května 2021

Protože jsme se s mladými nemohli před Velikonocemi setkat, chceme využít možnosti v létě na více dní! Chceme Vás tedy pozvat a zároveň poprosit o předání pozvánky mladým ve vašich farnostech. Letní diecézní setkání mládeže se uskuteční 11. - 15. 8. 2021 v Brně na Biskupském gymnáziu. Je určeno pro všechny mladé ve věku od 14 do 20 let. Kdo je starší a chtěl by přijet, uvítáme moc rádi jeho pomoc v jednom z přípravných týmů. Účastníci se mohou těšit na setkání s brněnskými biskupy, workshopy, přednášky, zajímavé hosty, sport a hlavně setkání s věřícími vrstevníky! Pro přihlášené do 30. 6. je zde sleva! V příloze posíláme plakátek. Pokud máte chuť a čas zapojit se, budeme moc rádi, když dorazíte dle vašich možností na den nebo více dní. Uvítáme i vaši pomoc při zpovědní službě a duchovních rozhovorech s mladými. Neváhejte tedy a napište nám, kdy můžete na setkání zavítat, stačí vyplnit dotazník: https://forms.gle/aQF75xQuUaJcwgdg8

Moc Vám děkujeme a těšíme se, že se v létě setkáme s mladými z celé diecéze! Martina Dvořáková