Diecézní setkání mládeže v Brně 11. - 15. 8. 2021

Farnost

Tato zpráva byla skryta 15. srpna 2021 a již není aktuální
Milí mladí, zveme vás 11. – 15. 8. 2021 na Letní diecézní setkání mládeže v Brně. Je určeno všem mladým věku od 14 do 20 let. Všechny informace naleznete na: http://mladez.biskupstvi.cz/dsm, kde je i formulář pro přihlášení. Do 30.6. zaplatíte sníženou cenu. Potkejme se osobně v Brně! O.Roman Kubín
Přidáno: 21. května 2021

Protože jsme se s mladými nemohli před Velikonocemi setkat, chceme využít možnosti v létě na více dní! Chceme Vás tedy pozvat a zároveň poprosit o předání pozvánky mladým ve vašich farnostech. Letní diecézní setkání mládeže se uskuteční 11. - 15. 8. 2021 v Brně na Biskupském gymnáziu. Je určeno pro všechny mladé ve věku od 14 do 20 let. Kdo je starší a chtěl by přijet, uvítáme moc rádi jeho pomoc v jednom z přípravných týmů. Účastníci se mohou těšit na setkání s brněnskými biskupy, workshopy, přednášky, zajímavé hosty, sport a hlavně setkání s věřícími vrstevníky! Pro přihlášené do 30. 6. je zde sleva! V příloze posíláme plakátek. Pokud máte chuť a čas zapojit se, budeme moc rádi, když dorazíte dle vašich možností na den nebo více dní. Uvítáme i vaši pomoc při zpovědní službě a duchovních rozhovorech s mladými. Neváhejte tedy a napište nám, kdy můžete na setkání zavítat, stačí vyplnit dotazník: https://forms.gle/aQF75xQuUaJcwgdg8

Moc Vám děkujeme a těšíme se, že se v létě setkáme s mladými z celé diecéze! Martina Dvořáková