POZOR ZMĚNA - svátost biřmování bude v BLANSKU!!

Farnost

Tato zpráva byla skryta 5. září 2021 a již není aktuální
BIŘMOVAT SE BUDE V NAŠEM KOSTELE v neděli 5.9. v 15:00 hod. Svátost udělí Otec biskup Vojtěch. Po biřmování zveme všechny na velkou farní kavárnu s Otcem biskupem, biřmovanci hosty... (začátek cca v 16:30). 
 
Přidáno: 25. srpna 2021

V neděli 5.9.2021 a to v 15:00 jsme plánovali v Brně na Petrově v katedrále svátost biřmování. Vzhledem k omezené kapacitě parkovacích míst u katedrály jsme také plánovali hromadnou cestu vlakem. V neděli 5.9. je ovšem plánovaná výluka na trati a tím se velmi zkomplikuje doprava.

Proto jsme projednali s Otcem biskupem Vojtěchem možnost přesunu biřmování do Blanska a Otec biskup s totuto variantou SOUHLASÍ.

BIŘMOVAT SE TEDY BUDE V NAŠEM KOSTELE v neděli 5.9. v 15:00 hod. Svátost udělí Otec biskup Vojtěch, kterému zároveň poblahopřejeme k 75. narozeninám.

Po biřmování zveme všechny na velkou farní kavárnu s Otcem biskupem, biřmovanci hosty... (začátek cca v 16:30). Přijďte na ní prosím i vy, kdo půjdete na některou z dopoledních bohoslužeb. Ty budou na přání Otce biskupa zachované, kvůli rozložení účastníků.

Tato velká farní kavárna nahrazuje letos Garden party. Zveme na ni i všechny děti, školáky i mládež - všem domluvíme fotku s Otcem biskupem a pak ji dostanou na památku.

Závěrečná příprava: Ve čtvrtek 2.9. (14:30-17:00) svátost smíření zejména pro veřejnost, (17:00-18:00) svátost smíření pro biřmovance, pro kmotry a příbuzné, (18:00-19:30) modlitby chval pro biřmovnace a kmotry.