Milí farníci a všichni dobré vůle. Možná nás čekají Vánoce za téměř zavřenými dveřmi, jako tomu bylo o Velikonocích na jaře. Opět bych vás všechny ale chtěl povzbudit: nebojte se! Nedívejte se na televizi a statistiky, ale druhým lidem do očí!! Dívejte se do očí Pánu Ježíši, Panně Marii a spatříte něco, co vám přinese pokoj, co proměňuje srdce k dobrému! A jak jsem uvedl už na jaře: Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří  

Neděle 22.11. a následující týden přehledně

Farnost

Tato zpráva byla skryta 28. 11. 2020 a již není aktuální
Na faru (i do schránky) můžete ještě v pondělí nebo úterý přinést namalované vánoční pozdravy od dětí pro seniory. Během týdne zmapujte prosím ve svém okolí seniory s nemocné, kteří nechodí do kostela, abyste je mohli v neděli obdarovat vánočním balíčkem od farnosti (více za týden). Na Červenou středu se zastavte (nejlépe večer) u kostela zapálit svíčku za mučené a pronásledované křesťany uplynulých let. Ve středu sledujte videonávod na výrobu adventního věnce. Ve čtvrtek a pátek mezi 15. a 17.hod. se zastavte na Staré faře pro materiál k jejich výrobě (korpus a chvojí obojí zdarma). V sobotu mezi 18:30 a 20 hod. si přineste věnce do kostela. V neděli dopoledne si je přijďte vyzvědnout již posvěcené.
 
Přidáno: 10.11.2020