Milí farníci a všichni dobré vůle. Možná nás čekají Vánoce za téměř zavřenými dveřmi, jako tomu bylo o Velikonocích na jaře. Opět bych vás všechny ale chtěl povzbudit: nebojte se! Nedívejte se na televizi a statistiky, ale druhým lidem do očí!! Dívejte se do očí Pánu Ježíši, Panně Marii a spatříte něco, co vám přinese pokoj, co proměňuje srdce k dobrému! A jak jsem uvedl už na jaře: Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří  

Rozvrh nábožensví a kroužků pro rok 2020-2021

Farnost Dlouhodobá novinka

ONLINE!! více v aktuálních ohláškách.

Zde najdete nový rozvrh náboženství a rozvrh kroužků pro nový školní rok. Prosíme rodiče o zapsání, při zapojení do těchto aktivit získají děti nejen znalosti, ale také kamarády z prostředí farnosti. Rodiče prosíme také o vyplnění a odevzdání přihlášky (pro všechny letos přihlášené) Otci Jiřímu nebo PA V. Zachovalové.

Přidáno: 22.10.2020