Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Svátost smíření ON LINE ...

Farnost

...být samozřejmě nemůže, osobní kontakt je jejím základem :)

ALE ve čtvrtek 2.4. od 19:00 bude BOHOSLUŽBA SMÍŘENÍ. Z kostela ji on-line povede Otec Jiří. Určena bude pro velké i malé. Její náplní bude kající příprava na Svatý týden, zpytování svědomí a vzbuzení dokonalé lítosti. Zakončena bude eucharistickou adorací a požehnáním. V rubrice "Rozjímání a modlitby" najdete příští týden podklady k přípravě.

Přidáno: 25.3.2020