Milí farníci a všichni dobré vůle. Nezapomínejme, že služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří

Rouška jako od Veroniky 10

Farnost

Tato zpráva byla skryta 12. 5. 2020 a již není aktuální
Ústní roušky se intenzivně šijí po domácnostech obětavých švadlenek... Tisíce roušek už jsme od úterý 17. března předali zdravotníkům, úředníkům  blanenské radnice, Charitě, městské policii a dalším potřebným... Od pondělka 23.3. zřídilo město Blansko druhou síť rozvozu látek a svozu roušek, které bude i samo distribuovat. Zájemkyním z řad zaměstnankyň radnice, ale i široké veřejnosti, poskytne už nastříhané díly a gumičky. Svoz i rozvoz bude probíhat bezkontaktně. Další podrobnosti na stránkách pomahame-blansku...  Naše dosavadní skupina, koordinovaná paní Blatovou s manželem (tel. 605856394), už může po těch hektických dnech vydechnout... Díky za všechny obdarované!! O.Jiří  
Přidáno: 15.3.2020