Milí farníci a všichni dobré vůle. Nezapomínejme, že služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří

Misijní putování do Olomučan pro školáky i mládež

Farnost

Tato zpráva byla skryta 18. 1. 2020 a již není aktuální

Misijní putování do Olomučan a zpět. Zveme velké i malé misionáře na misijní putování s modlitbou za misie v sobotu 18. 1. 2020. Sraz v... 8:00 hod na autobusovém nádraží v Blansku, předpokládaný návrat kolem 15. nebo 16. hodiny. S sebou teplé oblečení, růženec, svačinu, pití (případně termoska s čajem), náhradní rukavice. Cesta se jde pěšky (přes Klepačov do Olomučan.-kostela a po obědě (opékané párky) zpět. Akce proběhne za každého počasí. Přidat se dá i po cestě, ale prosíme o přihlášení do středy 15. 1. 2020 (kvůli jídlu) u paní učitelky Šárky Daňkové. Cestou zajištěny i super misionářské hry (díky borcovi j. Šibalovi :)

Přidáno: 7.1.2020