Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Děti a superšátky na hraní

Co s tričkem, když ještě není léto?

Farnost 20. března 2020

Fotogalerie Superroušky pro děti (10 snímků)

Svátek svatého Josefa byl velmi inspirativní. Napadlo nás ušít roušky speciálně malým dětem z bavlněných triček (dostali jsme nové z reklamní akce). Fotky jsou z kostýmové a zátežové zkoušky :) Výhodu mají v tom, že se děti snadněji vysmrkají, napijí a roušky se dají navíc v nouzi jen pootočit, když navlhnou.