Milí farníci a všichni dobré vůle.Letos na podzim už to není stejně jako na jaře. A přesto bych chtěl Vás všechny povzbudit: nebojte se! Nedivejte se na televizi, statistiky a prognózy, ale druhým lidem do očí, na Pána Ježíše, na Matku Boží pod křížem a uvidíte,jak se bude všechno měnit k dobrému! A jak jsem uvedl už na jaře: Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří Více

Děti a superšátky na hraní

Co s tričkem, když ještě není léto?

Farnost 20. března 2020

Fotogalerie Superroušky pro děti (10 snímků)

Svátek svatého Josefa byl velmi inspirativní. Napadlo nás ušít roušky speciálně malým dětem z bavlněných triček (dostali jsme nové z reklamní akce). Fotky jsou z kostýmové a zátežové zkoušky :) Výhodu mají v tom, že se děti snadněji vysmrkají, napijí a roušky se dají navíc v nouzi jen pootočit, když navlhnou.