Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Kamerová zkouška

Ve čtvrtek 12.3.2020 proběhla příprava kostela na on-line přenosy bohoslužeb.

Farnost 13. března 2020

Ve čtvrtek 12.3.2020 proběhla příprava kostela na jeho uzavření pro veřejné bohoslužby a na jejich on-line přenosy. Počítáme s nimi od pátku 13.3.2020 a zahrneme do nich večerní bohoslužby ve všední dny a obě nedělní. Velký dík za instalaci zařízení a přenos signálu patří J. Šebelovi (Alfservis Blansko), M. Dyčkovi a V. Mrázkovi!!