Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Misijní putování do Černé Hory

Misijní klubko tentokrát do Černé Hory.

Farnost 2. března 2020

Fotogalerie Misijní putování do Černé Hory (9 snímků)

Misijní klubko a další přátelé misií se tentokrát vypravili po Hořickém hřebeni do Černé Hory. Provázel je misionář Jan Musil, Šibal. Díky kůrovcovi měli všichni krásné výhledy do údolí a všechno, včetně párků, růžence i stihnutého autobusu, dobře dopadlo. Příště do Střelic!