Dětský karneval

Kolpingova rodina Přidáno: 26. února 2020

Rekordní počet účastníků zaplnil masopustně vyzdobený sál Katolického domu.

Kolpingova rodina Blansko a Společnost katolického domu spojily své síly a připravily pro děti tradiční maškarní karneval. Děti čekalo odpoledne plné zábavy a také bohatá tombola plná hodnotných výher.

Šikovní loňští moderátoři, tentokrát v roli pejska a kočičky, přivítali jak všechny farníky, tak i přespolní, kteří na karneval zavítali. Tato akce je otevřena široké veřejnosti, která má tak možnost poznat Katolický dům i vedoucí kroužků z Kolpingovy rodiny. Ti se pro toto odpoledne proměnili v animátory her na podiu, nebo v milou obsluhu v dětském baru plném dobrot. Nesmíme také zapomenout poděkovat dorůstající mladé generaci, která se ujala her v přísálí.


Děkujeme všem organizátorům i zúčastněným za příjemné odpoledne.

Všechny fotky z Karnevalu najdete na Zoneramě.