Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Dětský karneval

Rekordní počet účastníků zaplnil masopustně vyzdobený sál Katolického domu.

Kolpingova rodina 26. února 2020

Fotogalerie Dětský karneval (10 snímků)

Kolpingova rodina Blansko a Společnost katolického domu spojily své síly a připravily pro děti tradiční maškarní karneval. Děti čekalo odpoledne plné zábavy a také bohatá tombola plná hodnotných výher.

Šikovní loňští moderátoři, tentokrát v roli pejska a kočičky, přivítali jak všechny farníky, tak i přespolní, kteří na karneval zavítali. Tato akce je otevřena široké veřejnosti, která má tak možnost poznat Katolický dům i vedoucí kroužků z Kolpingovy rodiny. Ti se pro toto odpoledne proměnili v animátory her na podiu, nebo v milou obsluhu v dětském baru plném dobrot. Nesmíme také zapomenout poděkovat dorůstající mladé generaci, která se ujala her v přísálí.


Děkujeme všem organizátorům i zúčastněným za příjemné odpoledne.

Všechny fotky z Karnevalu najdete na Zoneramě.