Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Jarňáky

Děti společně prožily jarní prázdniny v Bedřichově.

Farnost 25. února 2020

Fotogalerie Jarňáky 2020 (15 snímků)

O jarních prázdninách se dvacet dětí z farností Blansko a Adamov vypravilo objevovat krásy vesmíru na faru do Bedřichova. Tajemná desková hra je přenesla do hlubin galaxie a vzala je na místa, která doposud znali jen z televize. Průvodce jim dělali animátorky z Blanska a jejich kamarádi astronauti. Po cestě se museli utkat s nebezpečnými Zorgony, aby přišli na to, že lepší než boj je spřátelit se a jednoho si ochočit. I přes časovou smyčku a potíže s robotem se dokázali vrátit zase zpátky. Domů se pak všichni vrátili plní zážitků a s hromadou nových nebo obnovených přátelství.