Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Tříkrálový koncert v Olomučanech

Charitativní koncert pro Tříkrálovou sbírku v Olomučanech

Charita 12. ledna 2020

Fotogalerie Tříkrálový koncert (16 snímků)

Na sklonku vánoční doby se v olomučanském kostele již mnoho let koná charitativní koncert na podporu Tříkrálové sbírky.

Jinak tomu nebylo ani letos, úvodní slovo pronesl ředitel místní charity, který krátce nastínil poslání Tříkrálové sbírky a přítomné seznámil s účely, na které peníze poputují v našem regionu. Koncert pak zahájila koledou děvčata z olomučanského náboženství, následovalo vystoupení Akamarádů, které na baskytaru doprovázel Zdeněk Růžička. Ten pak předvedl zajímavé baskytarové variace, na které navázaly Heski. Závěr koncertu patřil Aleši-Šnekovi Bláhovi, který ke zpěvu přizval i ostatní účinkující a publikum.

Hudebníkům děkujeme za krásný kulturní zážitek a všem zúčastněným za jejich dary na podporu aktivit naší charity.