Milí farníci a všichni dobré vůle. Nezapomínejme, že služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří

Farní PULSová kavárna

Netradiční farní kavárna

Farnost 25. září 2018

Fotogalerie PULSová farní kavárna (20 snímků)

Farní PULSová kavárna pomohla k rozšíření řad donátorů naší farnosti. Společně už nás je 118 malých dárců ve velké rodině. Děkuji všem organizátorům, pomocníkům a dalším. Kromě informací o PULSu byla předávána dobrá nálada a úsměv. K dnešnímu dni se podařilo pro farnost ze stran donátorů získat více jak 65 % příspěvku naší farnosti na pastoraci v naší diecézi. V neděli proběhla sbírka v kostele, jejíž výtěžek je také určen pro PULS. Byla to příležitost pro ty, kteří chtějí zůstat anonymními dárci. I vám velké DÍKY!

Stát se donátorem můžete kdykoliv:

  • vyplnit přihlášku na www.fond.biskupstvi.cz
  • vyplnit přihlášku v kostele a odevzdat na faru
  • oslovit kontaktní osobu – Vendula Zachovalová, Petr Haresta

Zaregistrovaným donátorům jsou v těchto dnech doručovány donátorské kartičky.