Farní PULSová kavárna

Netradiční farní kavárna

Farnost 25. září 2018

Fotogalerie PULSová farní kavárna (20 snímků)

Farní PULSová kavárna pomohla k rozšíření řad donátorů naší farnosti. Společně už nás je 118 malých dárců ve velké rodině. Děkuji všem organizátorům, pomocníkům a dalším. Kromě informací o PULSu byla předávána dobrá nálada a úsměv. K dnešnímu dni se podařilo pro farnost ze stran donátorů získat více jak 65 % příspěvku naší farnosti na pastoraci v naší diecézi. V neděli proběhla sbírka v kostele, jejíž výtěžek je také určen pro PULS. Byla to příležitost pro ty, kteří chtějí zůstat anonymními dárci. I vám velké DÍKY!

Stát se donátorem můžete kdykoliv:

  • vyplnit přihlášku na www.fond.biskupstvi.cz
  • vyplnit přihlášku v kostele a odevzdat na faru
  • oslovit kontaktní osobu – Vendula Zachovalová, Petr Haresta

Zaregistrovaným donátorům jsou v těchto dnech doručovány donátorské kartičky.