Žehnání prvňáčkům a gardenparty

Školní rok byl zahájen požehnáním prvňáčkům a gardenparty.

Farnost 7. září 2018

Fotogalerie Žehnání aktovek, podzimní gardenparty (27 snímků)

Již tradičně jsme se na začátku školního roku sešli při první dětské mši svaté, abychom mezi sebou přivítali nové prvňáčky. Děti se celé farnosti samy představily a dostaly požehnání, aby se jim ve škole dobře dařilo. Celou mši doprovodil náš páteční sboreček, jehož písně se stanou stěžejním tématem letošních dětských mší. Kdo zpívá, dvakrát se modlí, a tak budeme společně objevovat moudra ukrytá v písních.


Po bohoslužbě se všichni přesunuli na farní dvůr, kde strávili příjemný večer při tradiční gardenparty. Nechyběly vynikající párky, či prodej produktů zahradnického kroužku. Příjemnou kulisu tvořilo promítání fotek z uplynulých akcí.

Bylo hezké se po prázdninách opět setkat a vykročit vstříc novému školnímu roku společně.