Dětský karneval

Katolický dům Přidáno: 21. února 2023

V Katolickém domě proběhl 31. ročník dětského karnevalu.

Děti i rodiče si užili pohodovou atmosféru masopustní neděle. Od 14 hodin začal moderovaný program na podiu, princezna Štěpánka s princem Matějem děti provedli spoustou královských her a tanců. Pro všechny soutěžící byla připravena sladká odměna a malá hračka. Hodné čertice v přísálí dětem rozdávaly razítka za splnění připravených úkolů. Kdo získal 4 razítka do své průvodky, dostal omalovánky, pexeso, či sladkost. Na závěr karnevalu nechyběla recitace a zpěv předškolních dětí, za své roztomilé výkony si odnesly dárkové tašky sponzorované městem Blansko. Úsměv na tváři dětí vykouzlily také balonky darované VZP Blansko.

Pro ty nejmenší účastníky byl připraven dětský koutek s kobercem a hračkami. Na všechny hladové a žíznivé čekal bar plný dobrot. Pohádkovou atmosféru dokreslily krásné kulisy, za jejichž výrobu děkujeme skautům z 9. oddílu.

Velké poděkování patří všem pomocníkům z řad naší farní mládeže, kteří se celé odpoledne dětem věnovali. Děkujeme také všem dobrovolníkům ze Společnosti katolického domu a Kolpingovy rodiny za zajištění této tradiční komunitní akce.