Podzimní úklid

Vše má svůj čas a to i čas služby a pomoci. Mnozí v sobotu svůj čas řídili benediktýnským heslem „ora et labora“.

Farnost 8. listopadu 2022

Fotogalerie Podzimní úklid (17 snímků)

První farníci přišli před zahájením brigády a nachystali vše potřebné, další na sebe nedali dlouho čekat. Brzy se farní areál zaplnil brigádníky, kteří se pustili do společné práce. Krásný areál naší farnosti potřeboval před zimním obdobím velkou údržbu. Někteří se věnovali zahradě, jiní zase úklidu kostela, nebo zdobení perníčků na nadcházející Svatomartinské hody. I přes pošmourné počasí panovala dobrá nálada a my moc děkujeme všem zapojeným - od těch úplně nejmenších až po babičky a dědečky, kteří nejen vykonali kus práce, ale také utužili vztahy. Před zvoněním poledne bylo vše hotovo, Bohu díky.

Ve stejný den proběhla i brigáda u kostela v Olomučanech, takže dík směřujeme i tamějším rodinám za starost a péči, kterou věnují kostelu.