Dětský karneval

O masopustní neděli patřil Katolický dům dětem v maskách.

Kolpingova rodina 11. února 2018

Fotogalerie Dětský karneval (19 snímků)

Asi 280 účastníků navštívilo již tradiční dětský karneval pořádaný Kolpingovou rodinou Blansko a Společností Katolického domu. Letošním tématem byl Les, moderátoři s lesními pomocníky měli pro děti na podiu připraveno plno her o pěkné hračky, nechyběla ani sladká odměna za účast. V mezičase se mohly děti vyřádit tančením v sále nebo se zúčastnit soutěží v přísálí. Předsálí bylo zaplněno každoroční bohatou tombolou.

Na závěr patřilo podium těm nejmenším, kteří ostatní potěšili básničkou, či písničkou. Karneval pak jako obvykle vyvrcholil vyhlášením nejhezčích, nejmladších a nejstarších masek. Pro děti i dospělé bylo připraveno příjemné odpoledne plné her a zábavy. Moc děkujeme všem organizátorům, kteří obětují svůj čas a dělají radost ostatním.