Karneval

Katolický dům Přidáno: 23. března 2022

Děti si užily masopustní odpoledne.

Společnost katolického domu a Kolpingova rodina Blansko, po loňské pauze, s radostí připravily farní karneval. Na děti čekalo odpoledne plné zábavy.

Šikovní noví moderátoři v roli Ferdy Mravence a Berušky, přivítali jak všechny farníky, tak i jejich přátele, kteří na karneval zavítali. Na podiu jim pomáhala usměvavá Včelka Mája i nový DJ, který v mezičase dokázal děti roztančit zábavnými choreografiemi.

V přísálí na všechny zúčastněné čekaly animátorky v kostýmech Broučků a provázely je jednotlivými stanovišti. Na děti, které zvládly splnit všechny úkoly a získat 4 razítka do průvodky, čekal malý dáreček. V letošních novinkách jsme mysleli i naše nejmenší, pro které byl připraven dětský koutek, maminky zase ocenily místnost pro kojení a WC s přebalovacím pultem. Samozřejmě nechyběl ani dětský bar, ve kterém skvěle obsluhovaly 3 čarodějky.

Účast byla letos omezena na 100 osob, díky čemuž se vytvořila příjemná komunitní atmosféra a vrátili jsme se tak trochu zpět ke kořenům této krásné akce. Vždyť letos se jednalo už o 30. ročník!

Máme radost z dorůstající mladé generace, která se z velké části ujala letošních příprav.

Děkujeme všem organizátorům i zúčastněným za příjemné odpoledne.