Aktuální mše On-line přenos

Dnešní akce
  • 8:45 Za naše farní společenství online
  • 9:45-12:00 Individuální sv. přijímání v dětské kapli - vchod z venku, vstup po jednom
  • 9:45-12:00 Možnost svátosti smíření v kostele - zpovědnici, "potítko" (nejvýš 2 osoby) v předsíni kostela
  • 9:45-12:00 Možnost přinesení sv. přijímání starým a nemocným domů
Zítřejší akce
  • 9:00-10:00 Kostel: individuální svaté přijímání, možnost svátosti smíření
  • 16:00-17:30 Kostel: individuální svaté přijímání, možnost svátosti smíření
  • 17:45 Za zemřelé: Jiřina Kučerová, Marie Jaroňová, Ludmila Skotáková, Eliška Nečasová, Josef Přecechtěl, František Minařík, Zdeněk Hégr   online
Akce pozítří
  • 9:00-10:00 Kostel: individuální svaté přijímání, možnost svátosti smíření
  • 16:00-17:30 Kostel: individuální svaté přijímání, možnost svátosti smíření

Online přenos mše svaté

Vzhledem k novým opatřením se musíme opět uskromnit a udržovat společenství pomocí modlitby a techniky.

Ale dáme to! My křesťané jsme na postní období zvyklí. Neberme tedy karanténu jako problém, ale jako dobu postní. Omezme své nároky, jídlo, požadavky, prokazujme druhým dobro a milosrdenství a připravujme se tak na den (slavného!) vzkříšení! Musíme naprosto jistě věřit, že všecko dobře dopadne. Neexistuje si myslet, že by se tato doby vymkla milujícímu Bohu Otci z rukou! Není možné pořád sledovat virus, kdo se na něj bude dívat, utopí se v strachu. Kdo se bude dívat do očí Pánu Ježíši, který mu podává ruku, zachrání se!!!

Využijte přímý přenos mší svatých z našeho kostela, vždy v pondělí, středu, pátek a v neděli (8:45). V kostele se jich mohou účastnit rodiny, na jejichž úmysl bude mše svatá obětovaná.