Ohlášky 3. týdne - 2. neděle v mezidobí

Sobota - 19. 1. 2019 Sv. Launomár
13:00 Nemocnice - bohoslužba
17:55 Na poděkování za 50 let života (P.Meluzín)
Neděle - 20. 1. 2019 2. neděle v mezidobí
8:45 Za naše farní společenství: Křest přijme Marie Kuběnová
10:45 Olomučany - bohoslužba slova
Další informace - počítáno od neděle 20. 1. 2019

»   Dnes po každé mši svaté mohou rodiče malých dětí, kteří ještě nedostali od Otce Jiřího vánoční dárek, katechismus pro děti You Cat for Kid´s, počkat v kostele.

»   Dnes v 10:00 hod. se na Katolickém domě koná shromáždění delegátů. Děkujeme všem, kdo podporujete Společnost Katolického domu a její činnost!

»   Dnes se koná závěrečné setkání křesťanských společenství v Blansku v rámci týdne společné modlitby. Je v kapli Senior centra (nad nemocnicí) v 17:30 hod.

»   V pondělí odpoledne navštíví naši farnost účastníci kurzu Akademie kanonického práva v Brně a zúčastní se i s jejím prezidentem, Mons. Karlem Orlitou, večerní mše svaté.

»   V úterý v 18:00 se na Katolickém domě koná další cestovatelská beseda, tentokrát s Pavlem Voříškem, který absolvoval cyklopouť po stopách svatých Cyrila a Metoděje.

»   V pátek bude dětská mše svatá! Od 16:30 hod mají schůzky: Sedmikrásek pro malé děti, schůzka ministrantů, zkouška sborečku k dětské mši svaté a náboženství pro II.stupeň.

»   Také v novém roce pokračuje společenství mládeže 12+ kazdy druhý pátek po dětské mši svaté na Lotosu. Srdečně zveme i nové tváře, přijďte s námi prožít krásné a pestré společenství a další akce! Vedou Verča a Káťa.

»   V pátek po dětské mši svaté zvou naši budoucí animátoři mládeže všechny mladé do 15 let na akci Po svatých stopách. Akce skončí po 21.hodině Podrobnosti na nástěnce.

»   V Panamě v těchto dnech probíhá Světové setkání mládeže. Otec Metoděj ze Křtin zve mládež našeho děkanátu do Osové Bítýšky na akci Panama na Mamre, která se koná příští víkend. Podrobnosti na Signálech.

»   Kroužek vaření a stolování: Kolpingova rodina plánuje na Lotosu v cvičné kuchyni od nového školního roku kroužek vaření. Pokud by se našla skupina (stejně starých) školáků nebo studentů, mohl by kroužek začít experimentálně ještě v tomto školním roce! Rozmyslete si to prosím, příští neděli budou k dispozici přihlášky. Kroužek povede zkušený šéfkuchař.

»   Ministranti - stará garda si mohou v sakristi vyzvednout společnou fotku ze svátku sv. Štěpána.