KEFASFEST 24. – 26. 6. 2022

Farnost

Areál ruin kláštera Rosa coeli Dolní Kounice. Bližší informace:

Přidáno: 27. května 2022

KDY: 24. – 26. 6. 2022
KDE: Dolní Kounice, Rosa Coeli
INFO: Kefasfest je open air festival odehrávající se v areálu bývalého kláštera Rosa coeli v Dolních Kounicích již od roku 2012. Tento nádherný areál vdechuje akci neopakovatelnou atmosféru, kterou nelze zažít nikde jinde.
Jedná se o křesťanský festival pro mládež s bohatým programem plným hudby, sportovních aktivit a kreativních workshopů. Program doplňují výstavy, filmy, divadlo a přednášky na aktuální témata.
Cílem akce je zprostředkovat křesťanskou kulturu široké veřejnosti, ať už skrze různé hudební žánry, fotky nebo divadlo. Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi dobrou společnost a pozitivní atmosféru.
Kefasfest je „alkohol free“. Mladým lidem chceme ukázat, že bavit se lze i bez alkoholu a drog.
Na organizaci festivalu se každoročně spolupodílí team dobrovolníků z řad mládeže, kteří se zapojují do moderování, propagace, tvorby grafiky, pomáhají pořadatelům, stravovatelům nebo stagemanagerovi. Aktivně tak spoluvytváří výslednou podobu festivalu.
www.kefasfest.cz