Písnička pro radost - natoč(te) to!

Farnost Přidáno: 30. března 2020

Tato zpráva byla skryta 12. května 2020 a již není aktuální
Nejen obrázky na blanenských ulicích, ale i písnička, zvláště ta společná, rozdává radost! V těchto dnech zaznívají písničky po celém světě, zpívají hasiči, policisté, lidé na balkonech a snaží se šířit dobrou náladu. Obracím se proto na rodiny s dětmi (ale nejen na ně): ... ...připojte se k této vlně! Nacvičte si doma písničku, nejlépe ukazovací nebo pohybovou, natočte ji na domácí videotechniku a pošlete je na adresu naší pastorační asistentky Venduly Zachovalové (zachovalova@dieceze.cz) . Ona se postará, aby se Vaše písnička umístila na naše farní stránky a tam si ji mohli prohlédnout ostatní. Uděláte jim určitě velkou radost, protože se pořád ještě nedá chodit moc ven. A jestli se chcete povzbudit už teď, podívejte se na takovou první ukazovací písničku Děkujeme za její zaslání a těšíme se od vás ode všech na další!!