DNES-25.1.!! Beseda se zástupci organizace Likvidace Lepry

Farnost Přidáno: 25. ledna 2020

Tato zpráva byla skryta 25. ledna 2020 a již není aktuální

Dílo Likvidace lepry, kterého je prezidentem ThDr. Jan Balík, Ph.D, působí již 27. let. Zaměřuje se na podporu zdravotnických a rehabilitačních zařízení, které se věnují (především) malomocným v Indii, Libérii a Kolumbii (viz Likvidace lepry). V neděli 26.1.2020, na Světový den malomocných bude ze Šlapanic u Brna přenos mše svaté na TV NOE, kde budou přítomni zástupci organizace. Této cesty na Moravu chtějí využít také k dalším setkáním s dárci a sympatizanty díla LL. V pátek 24.1.2020 se bude besedovat v Tišnově a v sobotu 25.1.2020 v Blansku od 16:30 hod. Program (videa, fotografie a povídání o oblastech, ve kterých působíme) trvá asi 1 hodinu. Beseda se zástupci organizace Likvidace lepry je plánovaná na Lotosu (vchod z ulice od kolejí). Počet míst je omezen na 30. V případě velkého zájmu se přesune do kostela.