Diecézní setkání mládeže s O. biskupem

Tato zpráva byla skryta 24. 3. 2018 a již není aktuální
Aktuálně: přihlašování na skupinkyspolečnou jízdenku.

Ani tento rok není výjimkou! Opět máte vy, mladí, možnost setkat se a diskutovat se svým biskupem Vojtěchem Cikrlem a skrze duchovní program se v postní době přiblížit Kristu. Setkání začne v 8.30 v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně a vyvrcholí v odpoledních hodinách programem a mší svatou v katedrále. Ptáte se, co na diecézku můžete zažít? Třeba osobní setkání a diskusi s otcem biskupem, poutavý divadelní program režijní skupinky v katedrále, dopolední přednášky a workshopy (ty budou letos obzvláště povedené), OBĚD a zakončení mší svatou. A taky poznáte spoustu dalších mladých. Těch není nikdy dost. Přihlašování skupinek najdete na www.brno.signaly.cz.
Sraz ke společnému odjezdu: sobota 24. března v 7:15 na obou vlakových zastávkách v Blansku. Pro společnou jízdenku je nutné uvést několik údajů o cestujících, proto prosím vyplňte přihlášku do pondělí 19. 3.
Přidáno: 15.3.2018