PŘIHLÁŠKA a rozvrhy náboženství a dalších aktivit farnosti ve škol.roce 2017-2018

Farnost Dlouhodobá novinka Přidáno: 16. září 2017

Tato zpráva byla skryta 30. června 2018 a již není aktuální
Naše farnost i v tomto roce dobrovolnicky zajišťuje mnoho výchovných a zájmových aktivit pro děti a mládež. Jejich přehled (1.část) už můžete najít ROZVRH ZDE. Rodiče prosíme, aby děti přihlašovali buď písemně (přihláška k dostání u třídní učitelky 1.tříd ZŠ) a nebo formulářem na internetu. Přihlásit stačí děti, které ještě kroužek nenavštěvovaly, ostatní budou převedeny do dalšího roku automaticky. Pozornost věnujte prosím hlavně pátku: předškolní, schůzky ministrantů, náboženství pro II. stupeň, dětský sbor apod. a společně pak dětská mše svatá. Tématem dětských bohoslužeb budou letos naši svatí a jejich příklady.
Aktualizováno 5.9.2017: Nabídka kroužků Kolpinovy rodiny Blansko.