Milí farníci a všichni dobré vůle.Letos na podzim už to není stejně jako na jaře. A přesto bych chtěl Vás všechny povzbudit: nebojte se! Nedivejte se na televizi, statistiky a prognózy, ale druhým lidem do očí, na Pána Ježíše, na Matku Boží pod křížem a uvidíte,jak se bude všechno měnit k dobrému! A jak jsem uvedl už na jaře: Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje! Na přímluvu sv. Josefa vám žehná Otec Jiří Více

Import kalendáře ze stránek

Kalendář na stránkách můžete uložit do vašeho mobilu, GMailu nebo Outlooku. Stačí importovat URL http://www.farnostblansko.cz/farnost.ics ve formátu ICAL (iCalendar).
Pro nejčastější klienty je na stránách uveden i návod

Import události do aplikace Microsoft Outlook

Pro připojení kalendáře jako Internetový kalendář, který bude automaticky aktualizován při přidání akcí na těchto stránkách, lze využít následující postup:
  1. V aplikaci Outlook klepněte v nabídce Nástroje na příkaz Nastavení účtů.
  2. Na kartě Internetové kalendáře klepněte na tlačítko Nový.
  3. Vložte následující webovou adresu: http://www.farnostblansko.cz/farnost.ics
  4. Klepněte na tlačítko Přidat.
  5. Do pole Název složky zadejte název kalendáře tak, jak se má zobrazovat v aplikaci Outlook, a pak klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: návod vychází z oficiálního návodu společnosti Microsoft pro sdílení kalendáře mezi programem Microsoft Outlook a Google Calendar.

Import události do aplikace Google Calendar (pro mobily s Androidem)


Pro připojení celého kalendáře, který bude automaticky aktualizován při přidání akcí na těchto stránkách, lze využít následující postup:
  1. V aplikaci Google Calendar https://www.google.com/calendar klepněte na menu vedle položky Jiné kalendáře
  2. V menu klepněte na položku Přidat pomocí adresy URL
  3. Vložte následující webovou adresu: http://www.farnostblansko.cz/farnost.ics