Žehnání prvňáčkům a gardenparty

Farnost Přidáno: 7. září 2018

Školní rok byl zahájen požehnáním prvňáčkům a gardenparty.

Již tradičně jsme se na začátku školního roku sešli při první dětské mši svaté, abychom mezi sebou přivítali nové prvňáčky. Děti se celé farnosti samy představily a dostaly požehnání, aby se jim ve škole dobře dařilo. Celou mši doprovodil náš páteční sboreček, jehož písně se stanou stěžejním tématem letošních dětských mší. Kdo zpívá, dvakrát se modlí, a tak budeme společně objevovat moudra ukrytá v písních.

Po bohoslužbě se všichni přesunuli na farní dvůr, kde strávili příjemný večer při tradiční gardenparty. Nechyběly vynikající párky, či prodej produktů zahradnického kroužku. Příjemnou kulisu tvořilo promítání fotek z uplynulých akcí.

Bylo hezké se po prázdninách opět setkat a vykročit vstříc novému školnímu roku společně.