Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Děti pomáhají

Další roušky od dětí :)

Farnost 22. března 2020

Moc děkuju třem rodinám, které nám do neděle dodaly papírové roušky vyrobené jejich dětmi! Můžeme je teď nabídnout třeba lidem bez domova a nebo někomu na ulici, komu vítr odfoukl roušku do řeky a teď ji nosí kačeny... Dále některé děti obětavě pomáhaly s navlékáním šňůrek do látkových roušek. První písmena dětí z každé rodiny, od kterých jsme zásilky dostali v neděli jsem zakouzlil do těchto vět: šli jsme tmou, mašlinka, stracciatela :)