Milí farníci a všichni kolem dobré vůle! :

Děkuju všem, kdo se v těchto dnech nasazujete, často velmi obětavě, do služby potřebným! Nebudu zde vypočítávat kdo všechno a co všechno, protože nebeský Otec to ví. A to stačí. Děkuju i všem, kdo se za ty všechny nasazené v terénu modlíte a povzbuzujete. Služba druhým je naší ctí. Kdo pomáhá, nehazarduje!  Na přímluvu svatého Josefa žehná Otec Jiří

Děti, mládež, rodiny

Farnost je živé společenství různých lidí (dětí, mládeže, dospělých, seniorů, zdravých, nemocných, ...) a tvoříme jednu rodinu. Nabízíme vám možnost, jak se doma společně či individálně připravit na slavení Velikonoc, jak pokračovat v přípravě na biřmování i na první svaté přijímání a vůbec, jak prožívat čas, který jsme díky karanténě dostali. 

Aktivity pro děti

Farní tým maminek - katechetek pripravuje pro děti zábavné i výukové hry, luštění a louskání. Na svoje si přitom přijdou nejen děti, ale i třeba dědečkové (že dědo Petře?) 

Aktivity pro děti  Postní úkoly 

Příprava na biřmování 

Budeme v ní pokračovat ve dvou směrech: k farnosti a k nebi. Budeme vám přinášet připravovaná témata ke každodennímu zamyšlení (jeden směr) a k modlitbě (druhý směr). Animátoři vašich skupin dostanou maily na ty své, abyste mohli sdílet to, co jste při této přípravě zažili. 

Biřmovanci

Příprava na první svaté přijímání 

Také v této přípravě budeme pokračovat dálkově. Zde najdou rodiče na každý víkend pracovní list. Prosím, abyste jej s dětmi probrali. Případné dotazy pište na farní mail. Využívejte přenosu mše svaté z našeho kostela a v opakovaném záznamu si vysvětlujte její jednotlivé části. Vlastními slovy, tak jak to dokážete.

První svaté přijímání